Aktuálne

50 % zľava na pneuservisné služby

eshop17.04.2015 - Vážení zákazníci, od 17.4.2015 spúšťame spoločnú obchodnú spoluprácu s internetovým e – shopom WWW.PNEUMARTIN.SK. Vďaka kvalitnej logistike a širokému sortimentu ponúkaných pneumatík a diskov sme v okrese Martin cenovo najvýhodnejší. Nakúpte na www.pneumartin.sk a využite zľavu 50% na pneuservisné služby v „kamennej „ predajni - Erka service.

To sa vyplatí..ďakujeme za Vašu podporu spoločného projektu pre okres Martin.


Nový tím Erka - Premio

14.01.2014 - Prijali sme nových pracovníkov do nášho servisu ERKA - Premio. Vďaka ich dlhoročným skúsenostiam v servisovani automobilov Vám môžeme už dnes ponúknuť kompletný autoservis. Výmeny spojky, opravy motoru, rozvody, diagnostiku a ďalšie náročné opravy. Viac informácii o nových ponúkaných servisných službách získate na našich kontaktných číslach.


Vek pneumatík

18.10.2013 - Problematika životnosti pneumatík pre osobné vozidlá sa opäť objavuje v médiach s rôznymi odporúčaniami, ktoré by mali spotrebitelia brať do úvahy pri nákupe pneumatík. Mali by sme požadovať „nové“ a „čerstvé“ produkty a pri nákupe kontrolovať dátum výroby (tzv. DOT číslo)? Základným faktom..viac